product-4

aquatherm green pipe ti aquatherm blue pipe ti

Katalog

Podzemní potrubí je jedním z energeticky nejefektivnějších způsobů přepravy teplé vody, nebo distribuce otopné vody na dlouhé vzdálenosti. Pro dosažení potřebných izolačních vlastností pro tento typ instalace aquatherm nabízí průmyslově vyráběný předizolovaný ti trubkový systém s různými druhy potrubí.

aquatherm ti potrubní systémy jsou izolovány PUR tuhou pěnou a potažené plášťovou trubkou z PEHD.

Všechny použité trubky jsou kompozitní.

aquatherm green pipe ti Kompozitní potrubní systém SDR 9 pro pitnou vodu v rozměrech 32 až 250 mm.

aquatherm blue pipe ti Kompozitní potrubní systém SDR 11 v rozměrech 32 až 315 mm a SDR 17,6 v rozměru 160-315 mm, pro vytápění, chlazení a rozvody odpadní vody.

aquatherm blue pipe ot ti Kompozitní potrubní systém SDR 11 s kyslíkovou bariérou pro vytápění a rozvody průmyslové vody v rozměrech 32 až 250 mm.

material-and-technology

material-and-technology

Izolace

Materiál

aquatherm ti potrubní systémy jsou izolovány PUR tuhou pěnou. Tato polyuretanová pěna je vyrobena z polyolu a Izokyanátu a splňuje funkční požadavky EN 253. Pěna je homogenní s průměrnou velikostí buněk max. 0,5 mm.

Parametry materiálu

Pro profesionální izolaci potrubí a spojů je pro aquatherm ti potrubní systémy použita tuhá pěna PUR, potažená smršťovací fólií k zabezpečení dobrého kontaktu mezi potrubím a trubkou.

material-and-technology